نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
سه گل در 30 دقيقه؛ به بازي الهلال اميدوارم
برانکو: مي‌ترسيديم اهوازي‌ها به بازي برگردند
برانکو: مي‌ترسيديم اهوازي‌ها به بازي برگردند
خبرگزاري آريا - سرمربي کروات سرخپوشان تلاش بازيکنانش را در جدال با استقلال خوزستان ستود و آنها را شايسته اين پيروزي دانست.
به گزارش "ورزش سه"، برانکو ايوانکوويچ که در تصميمي شجاعانه و بدون حضور 4 بازيکن ملي‌پوش تيمش به ديدار استقلال خوزستان رفته بود، در پايان توانست با 3 گل آبي‌پوشان را شکست دهد تا تيمش با روحيه‌اي مناسب خود را مهياي ديدار مقابل الهلال عربستان کند.
سرمربي کروات سرخپوشان در پايان اين جدال در نشست خبري حاضر شد و در خصوص اين بازي گفت: احترام خاصي براي بازي امروز قائل بوديم چون بازي با استقلال خوزستان که رقيب سخت ما است مخصوصا در اهواز سخت بود. ما امروز بدون پنج بازيکن اصلي‌مان که چهار تاي آنها ملي‌پوش بودند اين بازي را انجام داديم. البته اين بازي در آستانه بازي با الهلال انجام شد و به هر حال بازيکنانم آن شکست سنگين برابر تيم عربستاني را هنوز فراموش نکرده‌اند. به همين خاطر امروز با احترام و نگراني خاصي بازي را آغاز کرديم اما واقعا براي برد به ميدان آمده بوديم.
برانکو ايوانکوويچ با اشاره به حمايت هواداران تيمش در اين ديدار گفت: تشکر ويژه از يار دوازدهم داريم، خودتان ديديد چقدر طرفدار آمده بود و حمايت‌مان کردند که اين بيشترين شادي را به ما مي‌دهد.
وي در تشريح شرايط بازي گفت: بازي را خيلي خوب شروع کرديم اما گلي را که نبايد مي‌خورديم خورديم که اين موضوع آنها را اميدوار کرد اما به دنبال گل چهارم بوديم که متاسفانه منشا نتوانست پنالتي را گل کند. اگر اين توپ گل مي‌شد ادامه کار براي ما راحت‌تر مي‌شد. نيمه دوم را با عدم اطمينان شروع کرديم، شايد به نوعي يک ترس بود که آنها به بازي برگردند ولي خوشبختانه بازي را به صورتي که پيش‌بيني مي‌کرديم تمام کرديم. به هر دو تيم براي اين نمايش قشنگ تبريک مي‌گويم.
برانکو ايوانکوويچ درباره بازي هفته آينده تيمش برابر الهلال عربستان نيز گفت: يک بازي سخت در انتظارمان است. اين يک افتخار بزرگ است که در نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا بازي مي‌کنيم اما متاسفانه بازي دور رفت را با نتيجه 4 بر صفر باختيم ولي تا جايي که اميد است تلاش مي‌کنيم تا صعود کنيم. همانطور که ديديد امروز تا دقيقه 30، سه گل زديم يعني اين نشان مي‌دهد که مي‌توانيم به بازي برگرديم اما نياز داريم که غايبان بازي رفت به اين بازي برسند.
برانکو ايوانکوويچ که زمان حضورش روي نيمکت تيم ملي توجه زيادي به بازيکنان جنوبي داشت، در پايان در واکنش به سوالي در خصوص شرايط فوتبال در خوزستان گفت: خوزستان فوتبال با پتانسيلي دارد. زماني که من در تيم ملي بودم پنج شش بازيکن هم از اينجا به تيم ملي دعوت مي‌کرديم البته درباره پيروزي تيم نوجوانان برابر تيم ملي آلمان هم بايد بگويم که يک موفقيت بزرگ به دست آمده است با اين حال درباره فوتبال خوزستان نمي‌توانم اظهارنظري داشته باشم چرا که من در اينجا نيستم اما درباره مشکلات مالي باشگاه‌ها مي‌توانم بگويم زيرا اکثر باشگاه‌ها با مشکلات مالي مواجه هستند. مطمئن باشيد عبدالله ويسي هم مربي کاربلد و با دانشي است که مي‌تواند تيم استقلال خوزستان را به يک ثبات برساند.
20 مهر 1396 - 08:29:45 ب.ظ
AryaNews.com ©