نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
جلالي: غيبت صادقي فني است نه انضباطي/ گسترش فولاد تيمي متفاوت نشان داد
            جلالي: غيبت صادقي فني است نه انضباطي/ گسترش فولاد تيمي متفاوت نشان داد
خبرگزاري آريا - سرمربي تيم فوتبال پيکان مي‌گويد علت نيمکت‌نشيني و غيبت اميرحسين صادقي در ترکيب تيمش کاملا فني است و به مسائل انضباطي مربوط نمي‌پشود.
به گزارش سرويس ورزشي جام نيـوز، مجيد جلالي در نشست خبري پس از پيروزي تيمش برابر گسترش فولاد حاضر شد و اظهار کرد: فکر نمي‌کرديم که ديدار با گسترش فولاد برايمان تا اين حد سخت شود. شرايط بازي رفته رفته برايمان سخت‌تر مي‌شد و ما نمي‌توانستيم با اين شرايط خود را وفق دهيم.
وي ادامه داد: تنها راه اين بود که با تعويض‌هايي ريتم بازي را تغيير دهيم. بعد از تعويض‌ها شتاب کار ما بيشتر شد و از موقعيت‌هايمان استفاده کنيم. اعتراف مي‌کنم بازي سختي بود و حريف‌مان بازي فشرده‌اي را ارائه مي‌داد و به بهترين شکل ممکن دفاع کرد. در هشت دقيقه آخر حريف موفق شد به علت نگراني بازيکنان ما موقعيت‌هايي را ايجاد کند.
سرمربي تيم فوتبال پيکان درباره گسترش فولاد، اضافه کرد: چيزي که من امروز از اين تيم ديدم متفاوت از تصوري بود که از آنها در هفته گذشته پيدا کرده بودم. آنها نسبت به هفته‌هاي گذشته تيم بهتري بودند.
جلالي درباره غيبت اميرحسين صادقي بيان کرد: علت اين غيبت کاملا فني است. بعد از قضيه‌اي که براي اميرحسين پيش از بازي با پرسپوليس به وجود آمد او کاملا منظم در تمرينات حاضر شد و من از او ممنونم که با وجود بزرگ بودن و بازي کردن در جام جهاني روي نيمکت مي‌نشيند و به تيم ما کمک مي‌کند. من از رحمان احمدي نيز متشکرم.
وي درباره داوري اين ديدار تصريح کرد: قضاوت داور ايده‌آل بود. بازي پربرخوردي بود اما داور خيلي خوب قضاوت کرد. از کميته داوران متشکرم که داور خوبي را براي بازي ما انتخاب کرد.
ايسنا
450
20 مهر 1396 - 08:24:16 ب.ظ
AryaNews.com ©