نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
ويسي: اينجا پايان نيست، به ليگ بازمي‌گرديم
ويسي: اينجا پايان نيست، به ليگ بازمي‌گرديم
خبرگزاري آريا - سرمربي استقلال خوزستان در پايان ديدار برابر پرسپوليس اين نتيجه را بر پايه غافلگيري تيمش عنوان کرد.
به گزارش "ورزش سه"، عبدالله ويسي که دومين نتيجه سنگين شکست را در اين فصل تجربه کرده است، در پايان ديدار برابر پرسپوليس با حضور در نشست خبري به تشريح شرايط اين بازي پرداخت.
سرمربي استقلال خوزستان با اميدواري نسبت به هفته‌هاي آتي براي تغيير شرايط تيمش در ابتداي صحبت‌هايش گفت: بازي خوبي بود. متاسفانه نتيجه خوبي نگرفتيم. پرسپوليس توانست از نمايش راضي‌کننده‌اش نتيجه بگيرد و بتواند سه امتياز اين ديدار را کسب کند.
ويسي در خصوص شرايط عجيب تيمش که با گل‌هاي پياپي علي عليپور همراه شد گفت: با خوردن زود هنگام گل‌هاي اول و دوم غافلگير شديم و خيلي دير به خودمان آمديم. ما بازنده بازي شديم اما مي‌توانستيم با نتيجه سنگين‌تري شکست بخوريم اما در نيمه دوم عملکرد بهتري داشتيم. اوضاع مي‌توانست براي ما بدتر شود. در هفته‌هاي اخير نتايج خوبي کسب نکرديم و تيم شرايط خوبي پشت سر نمي‌گذارد. اميدوارم بتوانيم هفته‌هاي بعدي جبران کنيم.
سرمربي استقلال خوزستان در واکنش به سوالي که رتبه اين تيم را در انتهاي جدول نشانه رفته بود و از آنها به عنوان مدعي سقوط ياد مي کرد گفت: زود است که بخواهيم در مورد رتبه تيم‌مان صحبت کنيم. امتيازها بسيار نزديک است و ما با دو برد پشت سر هم مي‌توانيم جايگاه خودمان را در جدول تغيير دهيم. ما بازيکنان جواني داريم اما شک نکنيد که با تمريناتي که انجام مي‌دهيم به ليگ بر مي‌گرديم.
20 مهر 1396 - 08:18:24 ب.ظ
AryaNews.com ©