نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
عباسي: او با خيال راحت به کارش ادامه مي دهد
هيچ خطري ميثاقيان را تهديد نمي‌کند
هيچ خطري ميثاقيان را تهديد نمي‌کند
خبرگزاري آريا - مديرعامل تيم سياه جامگان مشهد مي‌گويد عليرغم شايعاتي که مطرح مي شود هيچ خطري ميثاقيان را براي ادامه فعاليت در اين تيم تهديد نمي‌کند. 
به گزارش “ورزش سه”، پس از ناکامي تيم سياه‌جامگان در بازي‌هاي دو هفته اخير حرف و حديث‌هايي مبني بر تمايل مديريت اين تيم به تغيير اکبر ميثاقيان به ميان آمد. گمانه‌زني‌هاي مختلف باعث شد تا با مديرعامل اين تيم يعني علي عباسي به صحبت پردازيم و نظر او را جويا شويم.
عباسي در گفتگوي کوتاه خود گفت: متاسف مي‌شوم که مي‌بينم حرف‌هايي مطرح مي‌شود. لازم است يک بار ديگر نظر باشگاه را بگويم تا هواداران از موثق‌ترين خبر اطلاع پيدا کنند و آن هم اينکه اکبر ميثاقيان به همراه تيم خواهد ماند و خطري او را تهديد نمي کند.
مديرعامل مشهدي ها ادامه مي دهد: درست است که دو هفته اخير نتوانستيم نتايج خوبي بگيريم اما در بازي هاي قبلي به اهدافمان رسيديم و اگر کمي خوش شانس بوديم روي پله هاي اول مي ايستاديم از ابتداي ليگ هدف گذاري هاي مختلفي داشتيم و اولين آن حضور بين 10 تيم ابتدايي بود که محقق شد با اين حساب مشکلي با اکبر ميثاقيان نداريم و در بازي فردا و بازي هاي ديگر هر نتيجه اي به دست بياوريم او با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.
20 مهر 1396 - 08:18:12 ب.ظ
AryaNews.com ©