نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
پرسپوليس مدل جديد در حد قهرماني
            پرسپوليس مدل جديد در حد قهرماني
خبرگزاري آريا - پرسپوليس همان پرسپوليس فصل قبل است. با اين تفاوت که مدعي‌ها در رقابت با اين تيم کم نياوردند.
به گزارش سرويس ورزشي جام نيـوز، پرسپوليس در فصل جديد همان راهي را مي‌رود که سال قبل منتهي به قهرماني شد. پرسپوليس در فصل گذشته تا پايان هفته نهم، نوزده امتياز گرفته بود. اين تيم در نه بازي، سيزده گل زده بود و فقط سه بار دروازه‌اش باز شد. يعني تفاوت گل زده و گل خورده پرسپوليس تا اين مقطع از فصل عدد ده بود.
در فصل جديد نحوه امتيازگيري پرسپوليس سايه به سايه سال قبل پيش مي‌رود. پرسپوليس ليگ هفدهم را با برد مقابل فولاد استارت زد. در ادامه چهار برد و دو تساوي ديگر هم کسب کرد تا هفده امتيازي شود. با اين تفاوت که در پايان هفته نهم، يک بازي عقب افتاده با نفت آبادان دارد که هنوز برگزار نکرده است. يعني پرسپوليس در هشت بازي هفده امتياز کسب کرد. اين تيم تا همين حالا هم تفاضل گل‌اش دقيقا عدد ده است. با اين تفاوت که نسبت به فصل قبل، سه گل بيشتر زده، سه گل هم بيشتر خورده.
فقط مي‌ماند بازي عقب افتاده با نفت آبادان. پرسپوليس ليگ قبل در هشت بازي هجده امتياز کسب کرده بود. يعني يک امتياز بيشتر از هشت بازي‌اي که در اين فصل برگزار کرده. اما در هفته نهم مقابل استقلال‌خوزستان متوقف شده بود و تعداد امتيازاتش به عدد 19 رسيده بود. پرسپوليس در اين فصل در هشت بازي 17 امتياز گرفته. اگر در بازي مقابل نفت آبادان پيروز شود، به اين معني است که در پايان نه بازي اول فصل‌اش يک امتياز بيشتر از سال قبل هم کسب کرده است. در صورت تساوي و يا حتي شکست هم از آمار سال قبل‌اش خيلي عقب نمي‌افتد.
حالا مشخص مي‌شود که پرسپوليس همان راه سال قبل را مي‌رود که منجر به قهرماني شد. اگر اقتدار تيم مانند قبل به چشم نمي‌آيد به دليل حرکت شانه به شانه پارس‌جنوبي‌جم و ساير مدعيان با اين تيم است. در کل ليگ پوياتري نسبت به سال قبل داريم که پرسپوليس با آمار سال قبل، صدرنشين مقتدر ليگ نيست و با هر لغزشي احساس خطر مي‌کند.
110
20 مهر 1396 - 08:12:24 ب.ظ
AryaNews.com ©