نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
ناکامي در دو بازي گذشته ما را عقب انداخت 
کمالوند: آهسته و پيوسته جلو مي‌رويم
کمالوند: آهسته و پيوسته جلو مي‌رويم
خبرگزاري آريا - سرمربي صنعت نفت آبادان اعلام کرد که به شرايط جدول توجهي ندارد و آرام آرام براي کسب موفقيت تلاش مي کند.
به گزارش خبرگزاري آريا، فراز کمالوند در نشست خبري قبل از بازي تيمش مقابل نفت طلاييه تهران عنوان کرد: در دو بازي گذشته مهم‌ترين مشکلي که داشتيم، اين بود که در ضربات آخر بدشانسي آورديم. فوتبال قابل پيش‌بيني نيست. يک بازي که کرار پنالتي را گل نکرد و يک بازي هم هر چه زديم گل نشد. در پنج بازي اول ليگ ما پنجم جدول بوديم، اما اين دو بازي ما را عقب انداخت.
وي ادامه داد: براي اين موضوع من يک مثال از ليگ امسال خودمان مي‌زنم. پيکان در چهار بازي اول فقط دو امتياز گرفت، اما الان جزو سه تيم بالاي جدول است. به همين خاطر است که مي‌گويم با يکي دو بازي خيلي نمي‌شود به جدول توجه کرد. من هميشه گفتم که ليگ فوتبال ايران مثل ماراتن است. تيم‌هايي موفق مي‌شوند که آهسته و پيوسته بروند. در هفته گذشته سعي کرديم نقاط ضعف‌مان را تا جايي که مي‌شود بپوشانيم. همچنين روي نقاط قوت‌مان هم کار کرديم. اميدوارم فردا هواداران آباداني که به ورزشگاه مي‌آيند، يک بازي خوب را ببينند که با توفيق و برتري ما به پايان برسد.
سرمربي صنعت نفت آبادان درباره غايبان تيمش در بازي فردا گفت: سالاري و حميدي مصدوم هستند. مصدوميت عبدالله‌زاده هم به‌قدري شديد بود که او را همراه خودمان نياورديم و در ليست 18 نفره قرار نداديم. تکليف نهايي‌ سالاري و حميدي در جلسه صبح فرداي ما با کادر پزشکي مشخص مي‌شود. فردا بايد ببينيم هستند يا خير.
کمالوند درباره آماده سازي تيمش در تعطيلات ليگ تاکيد کرد: مي‌خواستيم در تعطيلات با يکي دو تيم بازي تدارکاتي انجام بدهيم، اما يک مشکل که پيش آمد اين بود که ما در آبادان فقط تيم نفت پالايش را داشتيم. چون جمعه هم بازي داشتيم، مي‌خواستيم جمعه يا نهايتاً شنبه بازي تدارکاتي انجام بدهيم. تيم نفت پالايش هم روز دوشنبه بازي داشت و امکان نداشت که بتواند جمعه يا شنبه با ما بازي کند. با يکي دو تيم خوزستاني مثل نفت اميديه هم تماس گرفتيم که عذرخواهي کردند و گفتند سنگين است چنين بازي انجام بدهند. ما هم بايد بازي مي‌کرديم. به هر حال طي دو ديدار به مصاف تيم اميدهاي خودمان رفتيم. در اين ديدارها هم فرصتي به‌دست آمد که بچه‌هاي اميد خودمان را ببينيم و هم تقريباً بچه‌هاي خودمان را در شرايط مسابقه نگه داريم.
20 مهر 1396 - 08:12:20 ب.ظ
AryaNews.com ©