نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
سي ان ان: تيلرسون، ترامپ را احمق خوانده است
سي ان ان: تيلرسون، ترامپ را احمق خوانده است
خبرگزاري آريا - تهران- ايرنا- شبکه خبري سي ان ان به نقل از منابع سياسي آمريکايي گزارش داد، اين خبر که رکس تيلرسون وزير امورخارجه امريکا ، دونالد ترامپ رئيس جمهوري آمريکا را در يک نشست مهم و امنيتي در خصوص مسايل راهبردي اين کشور `احمق` خوانده درست بوده است.

به گزارش اين شبکه، منابع سياسي آمريکا تاييد کردند که خبر درز کرده از نشست رکس تيلرسون با اعضاي تيم امنيت ملي ترامپ و مقامات کابينه در پنتاگون مبني براينکه وي ترامپ را `احمق` خوانده، صحت دارد.
براساس گزارش اين منابع در اين نشست سخت و پيچيده مسايل امنيتي متعدد آمريکا مطرح شد و در گفت و گوي ويژه با مسئولان پنتاگون پس از اين نشست وزيرامورخارجه آمريکا ترامپ را احمق خواند.
پس از انتشار اين خبر رئيس جمهوري آمريکا در سخناني اعلام کرد که رابطه خوبي با رکس تيلرسون وزير امورخارجه اين کشور دارد و وجود اختلافات با تيلرسون را تکذيب کرد.
شبکه ان بي سي پيش از اين گزارش داده بود که تيلرسون در نشستي با اعضاي تيم امنيت ملي ترامپ و مقامات کابينه در پنتاگون ضمن انتقاد شديد از ترامپ وي را «احمق» ناميد.
دونالد ترامپ، رئيس جمهوري آمريکا در مصاحبه‌اي به مجله فوربس درباره گزارش مربوط به `احمق` خوانده شدن خود توسط تيلرسون گفت: من فکر مي‌کنم که اين خبر جعلي باشد اما اگر که او چنين حرفي زده فکر مي‌کنم در آن صورت ما بايد آزمايش‌هاي آي.کيو خود را با هم مقايسه کنيم و آن وقت به شما مي‌گويم که چه کسي برنده مي‌شود.
خاورم**9366**شبس*1613*مترجم:صغري رحيمي*انتشار دهنده: عبدالله غفاري
انتهاي پيام /*
20 مهر 1396 - 07:49:12 ب.ظ
AryaNews.com ©