نسخه موبایل خبرگزاری آریا
به نسخه موبایل خبرگزاری آریا خوش آمدید.
--| مشاهده سایت اصلی خبرگزاری آریا |--
نسخه موبایل خبرگزاری آریا نسخه موبایل خبرگزاری آریا
اقدام تحريک آميز نظاميان رژيم صهيونيستي در تجاوز به خاک لبنان
اقدام تحريک آميز نظاميان رژيم صهيونيستي در تجاوز به خاک لبنان
خبرگزاري آريا - بيروت – ايرنا – در اقدامي تحريک آميز يک گروه از نيروهاي ارتش رژيم صهيونيستي امروز (پنجشنبه) با عبور از نوار مرزي بين لبنان و فلسطين اشغالي تا عمق 120 متري خاک لبنان وارد شدند و به جست و جو در اين منطقه پرداختند.

واحد رسانه جنگي وابسته به حزب الله لبنان عصر امروز (پنجشنبه) گزارش داد که يک گروه 18 نفره از نيروهاي ارتش رژيم صهيونيستي ساعت شش و نيم صبح امروز (پنجشنبه)، از سيم خاردارهاي موجود در منطقه کروم الشراقي در روستاي ميس الجبل عبور و با ورود به عمق 120 متري خاک لبنان اقدام به گشت زني و جستجو در اين منطقه کردند.
البته طبق اين گزارش سربازان رژيم صهيونيستي از خط آبي (خط مرزي ترسيم شده از سوي سازمان ملل) عبور نکردند.
اين وضعيت در روزهاي اخير بارها تکرار شده است و پيش از اين نيز سربازان رژيم صهيونيستي با قطع سيم خاردارها و ورود به منطقه ميس الجبل اقدام به هموار کردن تپه هاي خاکي موجود در منطقه با استفاده از تراکتور کرده بودند.
روستاي ميس الجبل از توابع شهرستان مرجعيون در استان نبطيه است که در جنوب لبنان و در مرزهاي اين کشور با فلسطين اشغالي واقع شده است.
همزمان هواپيماهاي رژيم صهيونيستي بارها به حريم هوايي لبنان تجاوز کرده اند.
تجاوزهاي مکرر رژيم صهيونيستي به لبنان در حالي صورت مي گيرد که نيروهاي حافظ صلح سازمان ملل در مناطق مرزي بين لبنان و فلسطين اشغالي به طور دائم حضور دارند و اين تجاوزگري ها را رصد مي کنند.
خاورم*390*2054
انتشاردهنده: محمد خواجوئي
انتهاي پيام /*
20 مهر 1396 - 06:53:00 ب.ظ
AryaNews.com ©